Jirka Dvořák: 2 dny s VIP le...

Jirka Dvořák: 2 dny s VIP lektory nabité informacemi o IT, které byste měli vědět. Bude se i střílet.

Jirka Dvořák je leaderem SAMBA MBA modulu zaměřeného na IT.  Kromě mimořádně zajímavého a přínosného obsahu se můžete těšit na sestavu vynikajících lektorů a hostů.

Modul se koná 4. a 5. října v Brně. Máme k dispozici několik míst pro náslech, cílovou skupinou jsou zájemci o studium MBA a majitelé a management, kteří řeší, jak dál se svým IT.

Jirko, co nás čeká?

Celé dva dny si budeme povídat o informacích, informačních systémech, jak se vlastně dívat na vaše IT a jak ho dostat pod kontrolu. Důležité je připomenout, že vše bude zaměřené na praxi, výstupem bude projekt, který budou moci účastníci ihned použít ve své firmě.

V úvodu si vysvětlíme základní rámce – co to jsou informace, jaké jsou atributy, jakým způsobem se informace mění v závislosti na úrovni řízení (operativní, taktické, strategické). Budeme se věnovat přípravě IT strategie vč. odpovídajících nástrojů strategické analýzy. Seznámíme se s metodikami, které by měl znát každý manažer a majitel firmy, jako jsou ITIL, Cobit a další.

Máš nachystanou naprosto fantastickou skupinu lektorů a hostů…

Je to tak a mám z toho velkou radost.

Richard Gürlich se s námi podělí o pohled právníka na IT. Dozvíme se, jak nastavit spolupráci s dodavateli IT a na co si dávat pozor.

Martin Haller nám ukáže, že bezpečnosti není nikdy dost. Můžeme se těšit na reálné ukázky útoků a probereme i případy, které ve své praxi pravidelně řeší. Po jeho přednášce už nikdy nenecháte notebook ležet na stole, když odcházíte pro kávu.

Díky Filipu Plevačovi se se zaměříme i na průmyslové podniky a pochopíme, co to vlastně znamená Průmysl 4.0, jaký je jeho konkrétní potenciál, jaké jsou nástroje a jak digitalizovat vaše firmy.

Petr Gogolín se podělí o zkušenosti z pohledu dodavatele software, jak správně zadávat zakázky, pokud se rozhodneme pro vývoj software na míru. Vysvětlí, jak se vyvarovat nejčastějších chyb, aby nedošlo k tomu, že dostanete něco, co je mnohem dražší než jste čekali a nedělá ani polovinu toho, co jste chtěli.

Radim Hampel nám ukáže, jaké poklady se skrývají v datech a jak je sbírat, prezentovat a úspěšně podle nich řídit firmu.

Program je nabitý…

Pokud zbude čas a prostor, ukážeme si brýle pro rozšířenou realitu a na konkrétních příkladech si budeme povídat o problémech a výzvách při zavádění nových technologií ve firmách.

Prý se bude střílet, je to pravda?

Samozřejmě, je potřeba zmínit další tradiční silnou stránku a mou velice oblíbenou složku SAMBA MBA programu, kterou je páteční networking s něčím navíc. Tentokrát SAMBA zajistila na pátek po výuce trénink střelby z krátkých i dlouhých zbraní, a to i pro laiky, kteří nemají zbrojní průkaz. A předpokládám, že si potom plní dojmů z celého dne a zároveň odreagovaní zajdeme ještě posedět na pivko.

Kde se mohou zájemci registrovat a kde najdou další informace?

Registrace jsou možné na stránkách akce, kde jsou i podrobnější informace o místě konání a organizační informace. 

Děkujeme za rozhovor a těšíme se na viděnou 4. října v Brně!

Já děkuji a těším se na viděnou!

otázky: Jiří Slezák

About Post Author

js