SAMBA* vytváří od roku 2010 příjemné a neformální prostředí pro setkávání majitelů firem, TOP managementu a specialistů napříč všemi obory.

SAMBA sdružuje přes tisíc příznivců, kteří se pravidelně setkávají na akcích odborného i neformálního charakteru, jakými jsou fokusované workshopy, odborné konference, vzdělávací semináře a relaxační a odpočinkové akce nebo akce s charitativním rozměrem.

V roce 2018 (v 9. roce činnosti SAMBA) jsme uspořádali osm desítek eventů a ve stejném tempu pokračujeme i nadále.

Na žádost účastníků akcí jsme před několika lety zahájili vlastní komplexní vzdělávací program SAMBA MBA pro majitele a manažery. V roce 2019 jsme pak otevřeli zcela nový program MBA 4.0 se specializací na témata z oblasti Industry 4.0.

* název vznikl jako zkratka „Spolek Absolventů MBA“


Příběh SAMBA
Na počátku bylo pohodové setkání skupiny absolventů britského manažerského programu po 10 letech od ukončení studií MBA. Z touhy po dalším pravidelnějším setkávání vznikl původní koncept akcí, postavený na 3 pilířích:

  • přátelé = setkávání s lidmi, se kterými se cítíme příjemně
  • ochytření = inspirace a hledání cest k dalšímu rozvoji a úspěchu
  • pohoda = potěšení, neformálnost a požitky

Díky spokojenosti a loajalitě účastníků akcí se SAMBA organicky rozrostla do otevřené platformy, která buduje vztahy a důvěru v komunitě více než tisícovky odborníků z různých oblastí v České republice i na Slovensku.

V platformě SAMBA vznikla díky angažovanosti členů a příznivců řada zajímavých projektů a aktivit, které se dále rozvíjejí. V posledních letech jsou jimi především vzdělávací a networkingové aktivity v oblasti manažerského vzdělávání, digitalizace a Industry 4.0.

Pokud máte zájem o pravidelné zasílání informací nebo o účast na připravovaných akcích, zaregistrujte se prosím na mailing-list, případně se připojte k fanouškům na facebooku.


Řekli o nás

Marcel Babczynski, MA, MBA

SAMBA je pro mě naprosto jedinečným spolkem chytrých lidí, kteří mají zájem sdílet své různorodé zkušenosti, rozšiřovat si obzory a neustále odborně i lidsky růst. Zároveň pořádá rozmanité akce od přednášek zajímavých lidí, přes knižní večery, až třeba po semináře ve wellnessu. Jsem rád, že se těchto akcí mohu účastnit.

MUDr. Elena Marušáková, MBA (CEO M&C Consulting Group)

SAMBA akcie jsou pre mňa vysoko prínosné. Vždy som sa dozvedela odpoveď na otázku, ktorú som už dlhšie mala v hlave alebo som stretla ľudí, ktorí ma niečím inšpirovali, alebo som sa dozvedela niečo, čo som neskôr vedela veľmi dobre použiť. Je to skvelé, že takáto iniciatíva vznikla a že sa okruh SAMBA aktivít neustále rozširuje.

Ing. Milada Matiovská, MBA, MSc. (CEO QUANTUM, a.s.)

SAMBA je velmi smysluplný projekt a logické pokračování vzdělávání po ukončení MBA. A v neposlední řadě setkávání fajn lidí. Mám tyto akce ráda, baví mě a dává mi to smysl. Potenciál je obrovský a je v dobrých rukou.

Mgr. Patrik Hužva MBA, MSc. (CEO LABICOM)

Akce SAMBA, které jsem navštívil, mě vždy velmi mile překvapily. Vždy byly lepší, než jsem očekával a to se nestává moc často.

Ing. Leo Vaněk (regionální ředitel EQUA bank, a.s.)

Chtěl jsem mít vhled do oblastí, se kterými běžně nepracuji a pro pochopení celku mohou být důležité. Hledal jsem, jaké jsou dostupné možnosti, když jsem se dozvěděl o nově otevřeném programu MBA od SAMBY. K lidem, kteří studium organizují, mám důvěru.

Tomáš Pavlík (zakladatel společnosti 100% REWORK, TM Technik a další)

Studium manažerského programu MBA hodnotím velice kladně, suprově. A to hned v několika oblastech. Tou první je, že mi MBA dává možnost se zastavit, porozhlédnout se a zamyslet se nad fungováním a směřováním firmy. Druhou oblastí je skvělý obsah a zkušený lektorský tým.
Partneři