SAMBA* od roku 2010 buduje dobré vztahy a důvěru a vytváří příjemné a neformální prostředí pro setkávání majitelů firem, top managementu a specialistů napříč obory.

V roce 2022 (ve 13. roce činnosti SAMBA) jsme uspořádali 120 eventů a ve stejném tempu pokračujeme i letos.

Na žádost účastníků akcí jsme před několika lety zahájili vlastní komplexní vzdělávací program SAMBA MBA pro majitele a manažery. V roce 2019 jsme zahájili zcela nový program MBA 4.0 se specializací na témata z oblasti digitalizace, automatizace a Industry 4.0.

Pokud máte zájem o pravidelné zasílání informací nebo o účast na připravovaných akcích, kontaktujte nás, zaregistrujte se na mailing-list, případně se připojte k fanouškům na facebooku.

Pravidla a hodnoty zde.

* název vznikl jako zkratka „Spolek Absolventů MBA“


Příběh SAMBA:

Na počátku bylo pohodové setkání skupiny absolventů britské Nottingham Trent University po 10 letech od ukončení studií MBA. Z touhy po dalším pravidelnějším setkávání vznikl původní koncept akcí, postavený na 3 pilířích:

  • přátelé = setkávání s lidmi, se kterými se cítíme příjemně
  • ochytření = inspirace a hledání cest k dalšímu rozvoji a úspěchu
  • pohoda = potěšení, neformálnost a požitky

Díky spokojenosti a loajalitě účastníků akcí se SAMBA postupně organicky rozrostla do otevřené platformy, která buduje vztahy a důvěru v komunitě více než tisícovky odborníků z různých oborů v České republice i na Slovensku.

V platformě SAMBA vznikla řada zajímavých projektů a aktivit, které se dále rozvíjejí. V posledních letech jsou jimi především vzdělávací a networkingové aktivity v oblasti manažerského vzdělávání, digitalizace a Industry 4.0.


Řekli o nás

Jan Staněk, Purple Ventures, electrodad.cz

Za víc než 20 let v businessu jsem nepotkal platformu, kde by vznikl tak příjemný, hodnotově sladěný, na důvěře postavený a na nová partnerství plodný ekosystém, jako je SAMBA.”

Marcel Babczynski, MA, MBA

SAMBA je pro mě naprosto jedinečným spolkem chytrých lidí, kteří mají zájem sdílet své různorodé zkušenosti, rozšiřovat si obzory a neustále odborně i lidsky růst. Zároveň pořádá rozmanité akce od přednášek zajímavých lidí, přes knižní večery, až třeba po semináře ve wellnessu. Jsem rád, že se těchto akcí mohu účastnit.

MUDr. Elena Marušáková, MBA (CEO M&C Consulting Group)

SAMBA akcie jsou pre mňa vysoko prínosné. Vždy som sa dozvedela odpoveď na otázku, ktorú som už dlhšie mala v hlave alebo som stretla ľudí, ktorí ma niečím inšpirovali, alebo som sa dozvedela niečo, čo som neskôr vedela veľmi dobre použiť. Je to skvelé, že takáto iniciatíva vznikla a že sa okruh SAMBA aktivít neustále rozširuje.

Ing. Milada Matiovská, MBA, MSc. (CEO QUANTUM, a.s.)

SAMBA je velmi smysluplný projekt a logické pokračování vzdělávání po ukončení MBA. A v neposlední řadě setkávání fajn lidí. Mám tyto akce ráda, baví mě a dává mi to smysl. Potenciál je obrovský a je v dobrých rukou.

Mgr. Patrik Hužva MBA, MSc. (CEO LABICOM)

Akce SAMBA, které jsem navštívil, mě vždy velmi mile překvapily. Vždy byly lepší, než jsem očekával a to se nestává moc často.

Ing. Leo Vaněk (regionální ředitel EQUA bank, a.s.)

Chtěl jsem mít vhled do oblastí, se kterými běžně nepracuji a pro pochopení celku mohou být důležité. Hledal jsem, jaké jsou dostupné možnosti, když jsem se dozvěděl o nově otevřeném programu MBA od SAMBY. K lidem, kteří studium organizují, mám důvěru.