Hodnoty a pravidla SAMBA    ...

Hodnoty a pravidla SAMBA    SAMBA akce se rozrůstají a jsme rádi, že přitahují nové tváře. Chceme, aby byl zachován duch akcí, proto jsme udělali pokus o shrnutí a vysvětlení základních hodnot a pravidel, jimiž se řídíme:

 

1. Na SAMBA akcích si chodíme užívat pohodové a příjemné chvíle s přáteli a navazovat i prohlubovat vztahy s podobně naladěnými lidmi.

2. Smyslem SAMBA je vytvářet příjemný prostor pro setkávání a inspiraci – objevovat nové myšlenky a přístupy, sdílet zkušenosti s nejlepšími v oboru, bourat předsudky a zažitá schémata…

3. SAMBA je pro ty, kteří chápou, že je důležité a správné vkládat část své energie zpět do prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme. Jedním ze smyslů SAMBA je dělat něco konkrétního pro komunitu lidí kolem sebe. I z toho důvodu je výtěžek z vybraných akcí věnován na dobročinné účely.


4. SAMBA není networkingová platforma typu Business for Breakfast a podobně (jakkoliv si těchto aktivit vážíme). Chodíme sem kvůli pohodě, nevybíráme vizitky, chráníme soukromí našich účastníků.

5. Prodejci zlata, pojištění, investičních produktů apod. nejsou vítáni. Jednou za čas se bohužel vyskytne někdo, kdo má tendenci obtěžovat ostatní nevyžádanými obchodními nabídkami. Prosím, informujte nás, tito lidé nebudou nadále zváni.

6. Financování provozu a aktivit je zajišťováno zakladateli, podporovateli a partnery. To nám umožňuje být nezávislými z hlediska koncepce, formátu i obsahu činnosti.

7. Pokud jste na SAMBA akce zváni, aktivně se účastníte, SAMBA nějakou formou podporujete a chcete se účastnit veřejných i neveřejných akcí v budoucnu pravidelně, může Vám být nabídnuto členství.

Vaše další dotazy rádi zodpovíme osobně nebo na info@smba.cz.


About Post Author

js