Jiří Slezák: V Břežanech ...

Jiří Slezák: V Břežanech se sejde elita

SAMBA aktuálně připravuje 4. konferenci se zaměřením na digitalizaci ve firmách. Uskuteční se 6. a 7. března v Dolních Břežanech u Prahy. V čem bude tato akce jiná a co mohou účastníci očekávat jsme se zeptali spoluorganizátora akce Jirky Slezáka:

Proč organizujete už 4. konferenci, tentokrát pod názvem Strategie digitalizace firmy?

Účastníci předchozích akcí byli spokojeni, hodnotí je jako přínosné pro svoji firemní praxi a chtěli další podobně zaměřený event. Rádi ho zorganizujeme a zároveň chceme posunout věci o kus dál.

V obecné rovině platí, že smyslem SAMBA akcí je spojovat inteligentní a úspěšné lidi, odborníky v různých oblastech. Oblast digitalizace je skvělým společným jmenovatelem a daří se nám díky tomu tento smysl naplňovat. Podle aktuálně přihlášených účastníků mohu konstatovat, že se v Břežanech sejde v březnu elita. Lidé, kteří projekty digitalizace ve firmách úspěšně realizují, nejenom o nich mluví a přemýšlí.

V čem je tato akce jiná?

Od všech podobně zaměřených akcí, které jsem v posledních letech cíleně navštívil, se liší ve 3 ohledech: kvalitou účastníků, odborným programem a networkingem:

– Akce je určena pro angažované odborníky z firem, kteří tuto problematiku reálně ve svých společnostech a projektech řeší. Tyto lidi se nám daří přitáhnout. Tak kvalitní auditorium, jako jsme měli na předchozích SAMBA digitalizačních konferencích, jsem jinde nepotkal.

– Odborný program a průběh konference se snažíme pokaždé posunout o krok dál. I tentokrát máme připraveno několik novinek, na které se těšíme. Účastníci celého dvoudne by si měli s sebou mj. odvézt draft strategie digitalizace pro svoji konkrétní firmu.

– U všech akcí přemýšlíme nad tím, jak lidi příjemnou a pohodovou formou propojit. Daří se nám to a účastníci vám asi potvrdí, že zde vzniká řada nejenom odborných, ale i vyloženě přátelských vztahů.

Na co dalšího se účastníci mohou těšit?

Kromě vlastního zaměření konference klademe vždy důraz na místo konání. Tentokrát jsme zvolili prostory v Dolních Břežanech u Prahy, které předpokládám hodně účastníků překvapí. V průběhu konání využijeme prostory výzkumného laserového centra, kde se staví aktuálně nejvýkonnější laser na světě. K dispozici máme pivovar s pivními lázněmi, nově otevřený zámecký hotel i pěkné prostory centra s keltskou jeskyní. Účastníci se určitě nudit nebudou. A přemýšlíme ještě o dalších vylepšeních.

Co dalšího plánuje SAMBA na letošní rok?

V lednu jsme zahájili další skupinu MBA pro majitele a manažery. Připravujeme se na otevření MBA4.0 skupiny koncem března, na kterou je přihlášena skvělá skupina účastníků. Loni jsme zorganizovali celkem 78 eventů a v podobném tempu pokračujeme letos.

Osobně mám radost, že SAMBA už 9 let naplňuje svoje původní poslání – vytvářet příjemné prostředí pro setkávání inteligentních, slušných a úspěšných lidí, kteří na sobě chtějí pracovat a zároveň chtějí část energie vracet zpět do prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme.

Dává nám to obrovský smysl a chceme v tom pokračovat nadále.

Děkujeme za rozhovor!

Kontakt na Jirku:

Ing. Jiří Slezák, MBA
jirka@smba.cz
tel. +420 602 359 504

otázky: Pavel Klein
foto: archiv 

About Post Author

js