Robotika, harleye a doutníky ...

Robotika, harleye a doutníky – Praha 15. 7.

Zveme vás na intenzivní odbornou akci ve formě workshopu s Filipem Plevačem, zaměřenou na zavádění robotiky do vašich firem.

Motorkáře i nemotorkáře zveme na následné pohodové setkání a posezení v Harley Davidson Praha a Šalamounka Clubu, který spoluvlastní spíkr pražského SAMBA večera na téma "Vize budoucnosti dopravy" Jarda Vavřina.

Program odborné části:
 Principy a fungování robotiky a automatizace
 Jak postavit správně zadání robotické úlohy
 Společné řešení 3 projektů s aktivním zapojením účastníků
 Možnost řešení vlastní úlohy
 Dvouhodinové školení v ovládání robota - přemístění předmětu z jednoho do druhého bodu
 Co je RPA (Robotic process automation) a jaké má využití v praxi
 Postavení úlohy pro aplikace RPA

Přínosy pro účastníky:
Účastník se seznámí s pravidly robotiky a automatizace včetně schopnosti vydefinovat zadání robotických projektů pro potenciální dodavatele nebo integrátory těchto zařízení.

Výstupem je reálný projekt, který bude následně implementován do praxe firmy studenta.

Místo konání: Chrášťany

Zpětná vazba od účastníků předchozí podobné akce:

Po absolvování akce jsem si díky práci na jednotlivých konkrétních příkladech uvědomil, že prvním krokem pro implementaci  je zastavit se a důkladně promyslet a vydefinovat konkrétní zadání.
Velmi pozitivně hodnotím praktický přístup, který tvoří přibližně 80 % workshopu.
Pozitivně hodnotím interakci studentů s lektorem a rovněž i s odborným garantem, který je specialistou na danou problematiku a obohacuje téma o své praktické zkušenosti.
Líbilo se mi praktické drilování daného tématu na konkrétních case study jednotlivých studentů. Díky tomuto intenzivnímu drilu teď pohlížím na danou problematikou a její implementaci s větší jistotou a lehkostí.
Naučil jsem se pojmenovávat jednotlivé nástroje digitalizace, díky kterým nyní umím vydefinovat zadání samotného projektu. Nyní budu připravovat projekt v naší společnosti, čímž výstupy z výuky budu ihned transformovat do praxe.
Výuka probíhala s lehkostí a určitou grácií. Díky výuce mi přijde příprava a implementace Industry 4.0 srozumitelnější a jednodušší.

Neformální část:
Od 17:30 posezení u piva a nealka v Harley Davidson Šalamounka ClubuU Šalamounky 41/769, Praha 5 s možností pokouření doutníků
 Detaily neformální části budou upřesněny v týdnu od 7. července

Kontakty:
Filip Plevač, plevac@smba.cz, tel. ‭+420 608 002 660
Jiří Slezák, jirka@smba.cz, tel. ‭+420 602 359 504

Registrační formulář

About Post Author

js