Levnější energie od QUANTUM...

Levnější energie od QUANTUM jako zaměstnanecký stabilizační benefit Vaší společnosti

Ing. Milada Matiovská MBA, MSc. je  výkonnou ředitelkou firmy QUANTUM, která se zabývá ohřevem vody, distribucí plynu, realizací staveb v oboru plyn, topení, voda a kanalizace.
Příznivcům SAMBA a jejich zaměstnancům připravila zajímavou nabídku benefitu, který může přinést běžné domácnosti v rodinném domku úsporu přes sedm tisíc korun.

Milado, většina účastníků SAMBA akcí tě zná právě z těchto eventů, jejichž jsi dlouholetou účastnicí. Ty, kteří Tě zatím neznají, můžeme nasměřovat na rozhovor s Tebou před dvěma lety. Co jste pro naše přátele vymysleli?

Naše společnost QUANTUM, a.s. jako obchodník a distributor plynu nabízí poskytnutí zaměstnaneckého stabilizačního benefitu pracovníkům firem z okruh přátel a příznivců SAMBA, formou slevy z ceny plynu.
Jako další benefit nabízíme poskytnutí individuální ceny plynu také pro vaše společnosti. A v případě, že od nás již plyn odebíráte, vám cenu vylepšíme.

Máme pro tyto účely připravenou a vyzkoušenou metodiku i komunikační nástroje, které rádi poskytneme individuálně.

Můžeš říct nějaké příklady benefitu, resp. úspory pro typickou domácnost?

Samozřejmě, u čtyřčlenné domácnosti v bytě 3+1 s roční spotřebou 10 MWh poskytnutá sleva z ceníku QUANTUM ÚSPORA ve výši 728 Kč/MWh činí 3.000 korun za dobu trvání smlouvy, úspora oproti průměrné ceně na trhu 790,-Kč/MWh činí za stejné období 4.860 korun.
U čtyřčlenné domácnosti v rodinném domě s roční spotřebou 15 MWh poskytnutá sleva z ceníku QUANTUM ÚSPORA ve výši 728 Kč/MWh činí 4.500 korun za dobu trvání smlouvy, úspora oproti průměrné ceně na trhu 790,-Kč/MWh činí za stejné období 7.290 korun.
Průměrná cena na trhu 790 Kč/MWh viz Vývoj celkových cen zemního plynu / GasNet ze dne 12.3.2020. Průměrná cena pro odběr 7,56 – 15 MWh/rok.

Co máme učinit za další krok a kde získat víc informací?

Jednoduše, ozvěte se mi a dám vám podrobnější informace a domluvíme se na postupu. Kontakt na mne:

Ing. Milada Matiovská, MBA, MSc.
Výkonná ředitelka
QUANTUM, a.s.
Brněnská 122/212, 682 01 Vyškov
Telefon +420 517 343 363
Mobil +420 724 703 973
milada.matiovska@quantumas.cz
www.quantumas.cz

About Post Author

js