Josef Hajkr: Čekají nás 2 d...

Josef Hajkr: Čekají nás 2 dny našlapané tím nejlepším, co jsme za 25 let v projektovém řízení objevili

Ing. Josef Hajkr, Ph.D., MBA je respektovaný specialista na projektové řízení, kterému se plně věnuje již dvacet pět  let. 

Zároveň je leaderem SAMBA MBA modulu zaměřeného na procesní řízení a rovněž členem představenstva SAMBA. 

Modul bude probíhat formou praktického workshopu a koná 6. a 7. prosince v Brně.

Máme k dispozici několik míst pro náslech, cílovou skupinou jsou zájemci o studium MBA a majitelé a management, kteří řeší, jak posunout své firmy o kus dál.

Josefe, co nás čeká?

Čekají nás dva dny našlapané tím nejlepším, co jsme za 25 let v projektovém řízení objevili. Získáte ucelenou představu, jak v éře digitalizace realizovat strategické změny pomocí projektového řízení. Pochopíte, v čem spočívá agilní přístup a na jaké situace je vhodný. Protože je často naším úkolem zlepšení projektové kultury, nebo iniciace změnového programu, tak vás necháme nahlédnout do „kuchařky“, jak správně postupovat. Ukážeme si, jak v týmu dohodnout záměr změny a nastavit změnovým projektům správný rytmus. Prakticky si vyzkoušíme jak zadat projekt tak, aby na konci nebylo rozčarování. Obdržíte také tipy na informační zdroje v této oblasti.

Na které z témat bys rád upozornil?

Upozornil bych na dvě. Za prvé je to oblast agility. Ukážeme si, jak si poradit se situací, kdy přibývá projektů (a změn), u kterých nejsme schopni na začátku podrobně popsat, co bude realizováno. Za druhé je to oblast motivace. Šéfové a manažeři jsou často přetíženi tím, že za nimi chodí znovu a znovu jejich lidé, aby jim pomáhali řešit věci, které si dávno měli vyřešit sami. Ukážeme si, jak to změnit a vytvořit prostředí pro skutečnou spolupráci a motivaci lidí. Kde lidé nejenom umí, ale zejména a chtějí. Na našem vlastním příkladu a pomocí unikátní hry budeme prezentovat pětiletou zkušenost s tím, jak spravedlivě oceňovat lidi a zainteresovat je na úspěchu projektu.

Na jakou lektorskou sestavu se máme těšit?

Můžete se těšit na dvojici Josef Hajkr a Michael Motal. Naši práci dobře charakterizují naše LinkedIn profily a články, které zde publikujeme a také blog jaknazmenu.cz.

Po páteční výuce nás opět čeká zajímavý program…

V pátek po prvním dni workshopu SAMBA pro účastníky připravila neformální akci „K.R.D. – Káva, Rum a Dárky“. Účastníci se mají na co těšit.

Kde se mohou zájemci registrovat a kde najdou další informace?

Registrace jsou možné na stránkách akce, kde jsou i podrobnější informace o místě konání a organizační informace.

Děkujeme za rozhovor a těšíme se na viděnou 6. prosince v Brně!

Já děkuji a těším se se všemi na viděnou!

otázky: Jiří Slezák

About Post Author

js