(změna) Kentaur: večer s dou...

(změna) Kentaur: večer s doutníky, přáteli a břitvami 5. 11.

Přátelé, s ohledem na organizační a epidemiologické záležitosti přesouváme akci v Kentauru na jiný termín s tím, že se v původně plánovaném termínu potkáme na pivku v Buffalo American Steakhouse, Křížkovského 416/22, Brno.

Přesně po dvou letech se vracíme do (nových) prostor Kentaur Barber Shopu, jako stvořených pro příjemné posezení s přáteli, dobrým pitím, knihami a doutníkem.

Zveme vás na tuto oddychovou akci, která následuje po páteční části MBA modulu Business Development v Brně. Event je otevřený účastníkům a příznivcům SAMBA akcí.

Touto akcí navazujeme také na na úspěšnou tradici "KKK - Knižně-kulturních klubů" - přátelských posezení s přáteli, dobrou knihou, dobrým doutníkem a dobrým rumem. Můžete očekávat vše, na co jste zvyklí, tentokrát v novém prostředí.

V milém prostředí Kentauru nám bude k dispozici mimo prostor i odborný personál podniku.

Těšíme se i na kulturní rozměr večera. Jako obvykle při těchto příležitostech vítáme, pokud účastníci chtějí představit hodnotnou knihu.

Dress code: casual

Kapacita omezena - podmínkou účasti je registrace.

Účast potvrzujte na mail, přes formulář nebo na Jirkovo tel. číslo.


Registrační formulář:


Kentaur Bar & Barber Shop - jediný bar, ze kterého muži odcházejí krásnější

Nezkrotný, statečný, divoký... takový je Kentaur. Bájný tvor, napůl kůň a napůl člověk, kterého se nikdo neodvážil osedlat a byla čest se na něj posadit. Přijď si vychutnat atmosféru místa, kde se i ty budeš cítit výjimečně. Přijď do baru, kterému vládne síla Kentaura. A nejen to, náš barber už brousí břitvy, aby se postaral o tvůj vzhled.

About Post Author

js