Martin Končok: Těším se na...

Martin Končok: Těším se na každou minutu, kterou strávím s účastníky konference

Ing. Martin Končok, MBA dlouhodobě působí na manažerských pozicích ve firmě ENGEL, která je celosvětově nejvýznamnějším výrobcem strojů na vstřikování plastů. Martin je absolventem MBA na Nottingham Trent University. K jeho koníčkům patří sport, vysokohorská turistika, četba, cestování.

Martine, zúčastnil jsi se předchozí SAMBA konference, zaměřené na digitalizaci. Proč přijedeš do Břežan na aktuální, již čtvrtou akci na toto téma?

Je třeba být „na vlně“. SAMBA konference poskytne nejaktuálnější informace a novinky z oblasti zavádění a realizace digitalizace v současné praxi a také pohled do krátké a střednědobé budoucnosti.

Je digitalizace téma pro firmu, ve které pracuješ a pro další firmy v Tvém okolí a jak takovýmto společnostem může konference pomoct?

Samozřejmě je. Zavádíme, osvojujeme si a denně využíváme zpracovávání a vyhodnocování online dat k řízení výroby, zjišťování neshod a pro potřeby včas reagovat na odchylky.
Konference poskytne ukázky z praxe, možnost načerpat a nebo si vyměnit zkušenosti s ostatními účastníky.

V čem jsou tyto SAMBA konference jiné a na co se těšíš?

„Skvělá akce, užasní speakři“, „bomba“, „pecka“, „hodně mě to nabilo“, „nemám slov“ ?, tak to je pár komentářů mých kolegů, kteří na SAMBA akce jezdí. Jednoduše se to musí zažít.
Těším se na každou minutu, kterou strávím s ostatními účastníky v prostředí konference.

Děkujeme a těšíme se na viděnou 6. 3. v Břežanech!

otázky: Jiří Slezák
foto: archiv Martina Končoka

About Post Author

js