SamWine v RockWine 29. 5.

SamWine v RockWine 29. 5.

Srdečně vás zveme na neformální posezení u dobrého vína, u kterého můžeme probrat aktuální novinky a plány a vydechnout od pracovních úkolů a shonu. 

Očekávejte milou společnost a oddychové i intelektuální diskuze v magických prostorách raně středověké rotundy z poloviny 11. století, Vídeňská 18, Brno.

SAMBA + Wine = SamWine

Pro řidiče je k dispozici nealko-víno.

Účastníky přednostně seznámíme mj. s aktuálními novinkami v SAMBA a s výhledem akcí do konce roku.

Mimo příjemné diskuze a intelektuálních osvěžení nás čeká osvěžující degustace pod názvem „Ogni Giorno“ – Skvělá vína pro každý z dnů.

Pavel Kramár k ní dodává: Jedná se o „průřezovou“ degustaci špičkových, sezónních vín z našeho portfolia, která nabízí výjimečný poměr kvalita/cena. Ochutnáme vína z více jak 1000 let starého hradu v Dolomitech, Chianti z usedlosti, v které bydlel a vinařil Michelangelo, Primitivo od nejslavnějšího italského novináře Bruno Vespa, m.j. oblíbená značka Alexe Fergusona. Nebude chybět ani lehký, letní rakouský veltlín z vinařství Rudi Rabl (Rudolf Vrána), které bylo v roce 2018 vyhlášené jako nejlepší vinařství regionu Kamptal. A měli bychom stihnout ochutnat i Gavi di Gavi od Alberta Ghibellini, který ještě před tím, než začal vyrábět víno, vyhrál olympiádu a MS ve vodním pólu.

Kde: RockWine, Vídeňská 18, Brno
Čas: od 18.00 hodin
Dress code: casual
Registrace: Pokud chcete někoho vzít s sebou, je to možné. Z organizačních důvodů prosíme o registraci na formuláři níže, děkujeme za pochopení a ohleduplnost.

Rockwine je netradiční podnik, který v jednom prostoru kombinuje obchod s vínem, hudební klub i galerii. Vznikl v místech, kde archeologický průzkum odkryl zcela ojedinělou raně  středověkou rotundu z 11. století . I když jsou fragmenty dávné sakrální stavby dnes už viditelné jen pod skleněnou podlahou, stále jedinečným způsobem dotváří atmosféru místa, které sloužilo k setkávání lidí už před několika stoletími.

O degustaci se postará pravidelným účastníkům akcí dobře známý Pavel Kramár, tentokrát pod vlastní značkou Albarelo.

Registrační formulář:


About Post Author

js