Exkurze v Thermacut a přátel...

Exkurze v Thermacut a přátelské posezení u Koníčka – Uherské Hradiště 16. 1.

Zveme vás na exkurzi ve firmě Thermacut a následné příjemné neformální posezení, při kterém si můžeme v klidu popovídat a probrat vše, co je potřeba.

Akce navazuje na workshop Vizualizace, MES a zpracování dat. Domluvíme další aktivity (nejen) na Moravě a přednostně se dozvíte opět několik dobrých zpráv.

Očekávejte příjemnou společnost a příjemnou diskuzi u pití a jídla. Součástí akce bude připravovaná degustace lokálních destilátů.

Těšíme se na vás!

Organizační informace exkurze:
Kde: Thermacut, Sokolovská 574, Uherské Hradiště
Čas: od 16:30 hodin

Organizační informace posezení:
Kde: Hotel Koníček, Družstevní 167, Uherské Hradiště
Hotel a restaurace Koníček se nachází v klidné části královského města Uherské Hradiště, v bohatém kraji na březích řeky Moravy, lemovaném od západu pohořím Chřiby a od východu Bílými Karpaty. Uherské Hradiště - Mařatice je místo s bohatou vinařskou tradicí s malebnými uličkami s barokními měšťanskými sklepy, které jako stuha lemují vinohrady. Příjemná procházka mařatickým zákoutím pohladí každého návštěvníka svou vůní, pohostí dobrým vínem, vyléčí duši slováckou slivovicí a při zaznění tónů lidové písničky i láskyplně uloží k spánku.
Čas: od 18:00 hodin

Registrace: Prosíme o registraci na formuláři, mailem nebo na tel. +420 602 359 504. Pokud chcete někoho vzít s sebou, zkonzultujte to prosím předem.
Úhrada: Konzumaci si hradí účastníci individuálně.
Dress code: Beer CasualAbout Post Author

js