Setkávání a inspirace…


Od roku 2010 vytváříme příležitosti pro příjemné a neformální setkávání (nejen) majitelů a managerů firem. 

Na počátku bylo pohodové setkání skupiny absolventů britského manažerského programu* v hospůdce U hluché zmije. Zde z touhy po dalším pravidelnějším setkávání vznikl původní koncept akcí, postavený na 3 pilířích:

  • kamarádi = setkávání s lidmi, se kterými se cítíme příjemně
  • pivo = potěšení, neformálnost a požitky
  • ochytření = inspirace a hledání cest k dalšímu rozvoji a úspěchu

Díky spokojenosti a loajalitě účastníků se SAMBA organicky rozrostla do otevřené platformy, která buduje vztahy a důvěru v komunitě více než tisícovky odborníků z různých oblastí v ČR i na Slovensku.

Z roztomilých hospůdek se akce postupně přesunuly i do 5ti hvězdičkových prostor. Původní duch spontánní spolupráce je ale zachován a dále se rozvíjí.

 

V roce 2017 (v 8. roce činnosti) jsme uspořádali několik desítek eventů: charitativních večerů, fokusovaných workshopů, odborných konferencí i uzavřených klubových setkání.

V roce 2018 pokračujeme ve stejném tempu.

Provoz je financován dobrovolnými příspěvky účastníků akcí a díky partnerům a podporovatelům SAMBA.

SAMBA je o vracení energie zpět do prostředí, ve kterém žijeme a podnikáme. Proto podporujeme vybrané charitativní projekty.

Pokud máte zájem o pravidelné zasílání informací nebo o účast na připravovaných akcích, zaregistrujte se prosím na mailing-list, případně se připojte k fanouškům na facebooku

Základní hodnoty a pravidla pro účast na akcích jsou popsána zde.

Seznam vybraných akcí pořádané spolkem SAMBA naleznete zde.

*  tak vznikla i zkratka SAMBA = původně Spolek Absolventů MBA

Řekli o nás

Radim Pařík
Radim Pařík, MBA, MSc, Ph.D. (CEO Delta Capital)

SAMBA je skvělý projekt a jsem rád, že mohu být jeho součástí. SAMBA dává dohromady lidi, kteří by se možná nikdy nepotkali, a přesto si mají co říci.

Peter Varga, MBA, MSc (CEO MyGoodProject.com)

Pre mňa je SAMBA skupina ľudí, ktorí sú ochotní investovať svoju energiu a čas do vlastého rozvoja. SAMBA by mala byť jedným z exkluzívnych top podnikatelských klubov v každej krajine.

PhDr. Dana Maria Staňková Ph.D., MSc., MBA (obchodní ředitelka Veletrhy Brno)

SAMBA je skvělou platformou, kde se mohou v neformálním prostředí setkávat zajímaví lidé z různých oblastí. Je úžasné, jak se vždy podaří zajistit velice příjemnou atmosféru, za což organizátorům patří můj velký dík.

Mgr. Patrik Hužva MBA, MSc. (GŘ LABICOM)

Akce SAMBA, které jsem navštívil, mě vždy velmi mile překvapily. Vždy byly lepší, než jsem očekával a to se nestává moc často.

Ing. Milada Matiovská, MBA, MSc. (CEO QUANTUM, a.s.)

SAMBA je velmi smysluplný projekt a logické pokračování vzdělávání po ukončení MBA. A v neposlední řadě setkávání fajn lidí. Mám tyto akce ráda, baví mě a dává mi to smysl. Potenciál je obrovský a je v dobrých rukou.

Ing. Vít Návrat, MBA (DHL Freight)

Na SAMBA akcích se mi líbí atmosféra a vlastní schéma akce. Přednášky nejsou koncipovány jako „konferenční“, ale jako diskuzní. I velmi významní hosté vítají, pokud je to publikum zapojitelné do smysluplné a zajímavé debaty. To, co se mi na SAMBA líbí, je uvolněnost.