Přátelské setkání &...

Přátelské setkání & Knižní klub ve SkyBaru – Brno 20. 5.

Srdečně vás zveme na neformální posezení ve Skybaru FAIRhotelu, při kterém můžeme vydechnout od pracovních úkolů a shonu. 

Setkání je otevřené účastníkům a příznivcům SAMBA akcí i účastníkům právě probíhajícího SAMBA MBA modulu Inovace a řízení změn.

V případě chladnějšího počasí se přesuneme do příjemné restaurace v přízemí.

Opět naživo, vítány jsou knihy a pro příznivce ušlechtilého voňavého tabáku s ohledem na open-air formát opět i s možností doutníků...

Akcí navazujeme na také na úspěšnou tradici posezení s dobrou knihou, dobrým doutníkem a dobrým rumem. Můžete očekávat vše, na co jste zvyklí.

Život každého z nás ovlivnila nejenom osudová setkání, ale také osudové knihy. Většinou nás k těmto knihám přivedla doporučení kamarádů nebo tipy odborníků a výjimečných lidí. Opakovaná zkušenost potvrzuje, že snad každý z přátel v našem blízkém okolí má takovouto oblíbenou knihu, o kterou je zároveň připraven se podělit s ostatními. Rádi bychom s vámi toto bohatství sdíleli, a proto jsme se před lety rozhodli pořádat setkání našeho "knižního klubu".

Akce proběhne ve SkyBaru na terase FAIRHOTELu s krásným výhledem na Brno.

Vítáme, pokud účastníci chtějí představit hodnotnou knihu.

Na místě bude k dispozici nabídka doutníků MOTMOT.

Organizační informace:
Kde: Brno, FAIRHOTEL, Rybářská 19
Čas: Od 17:30 hodin
Dress code: Casual
Registrace: Prosíme o registraci na formuláři níže. Pokud chcete někoho vzít s sebou, konzultujte to prosím předem. Děkujeme za pochopení.

Účast potvrzujte na mail, přes formulář nebo na Jirkovo tel. číslo.


Registrační formulář:


Restaurace Fairhotelu nabízí dobré pivo a skvělou kuchyni.
Konzumaci si hradí účastníci individuálně.

 

About Post Author

js