Pravdy, dohady a mýty o cirku...

Pravdy, dohady a mýty o cirkulární ekonomice + SAMBeer Praha 27. 2.

Při příležitosti přípravy SAMBA aktivit na letošní rok vás srdečně zveme na diskuzi o aktuálním odborném tématu a na následné neformální posezení, při kterém můžeme vydechnout od pracovních úkolů a shonu.

Odborná část od 16.00 hodin: Ing. Petr Šikýř, MBA (provozní ředitel EKO-KOM) s tématem Pravdy, dohady a mýty o cirkulární ekonomice. Čeká nás krátká prezentace a bohatá diskuze.

Neformální část od 18.00 hodin: SAMBeer v nedalekém Merlin Irish PubBělehradská 448, Praha


Registrační formulář


Organizační informace k odborné části:
Kde: zasedací místnost Advokátní kanceláře ERHARTOVÁ GÜRLICH VÍTEK & PARTNERS, Šafaříkova 201/17, Praha 2
Čas: od 16:00 hodin

Organizační informace k neformální části:
Kde: Merlin Irish PubBělehradská 448, Praha
Nabízíme Vám k příjemnému posezení několik druhů točeného piva - Guinness, Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel, Merlin, Volba sládků, Kingswood a řezané pivo, dále nabízíme velký výběr několik druhů irských whiskey. K pivečku máme výborné pečené kolínko, naše vyhlášené burgery, žebírka, křupavá křidélka, velký výběr steaků, tradiční irské bašty a spoustu jiných dobrot k uspokojení všech mlsných jazýčků. Také Vám můžeme nabídnout velký výběr českých i mezinárodních vín.
Čas: od 18:00 hodin
Registrace: Prosíme o registraci na formuláři, mailem nebo na tel. +420 602 359 504. Pokud chcete někoho vzít s sebou, zkonzultujte to prosím předem. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.
Úhrada: Konzumaci si hradí účastníci individuálně.
Dress code: "Beer casual"

About Post Author

js