1.12. Praha: Přátelské setk...

1.12. Praha: Přátelské setkání + 🍷 + nejlepší cupcakes 🧁

Zveme vás na přátelské neformální setkání. U skvělých cupcakes od Jany Fišerové můžeme v klidu probrat vše, co je potřeba.

Domluvíme další aktivity v Praze a přednostně se dozvíte několik dobrých zpráv. 

Akce se uskuteční u Petra Grbače v ENGEL CZ kousek od Budějovické. Těšíme se na vás!

Sejde se příjemná společnost. Vydechněte s námi od pracovního shonu.

Jana Fišerová krátce představí svoje dobroty i příběh včetně akademického působení na fotbalové university college v Manchesteru, založení firmy roku Ústeckého kraje a důvodů, proč začátkem roku nastupuje na SAMBA MBA pro majitele a manažery.

Místo konání: ENGEL CZBaarova 309/18, Praha 4
Čas: od 18:00 hodin
Dress code: casual

Prosíme o registraci na formuláři, mailem nebo na tel. +420 602 359 504. Pokud chcete někoho vzít s sebou, zkonzultujte to prosím předem. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.
ENGEL - více než 75 let zaručujeme našim zákazníkům náskok a neustálý pokrok – v souladu s naším mottem "be the first". Vývojem a výrobou vstřikovacích strojů, technologií a digitálních řešení utváříme ve společnosti ENGEL budoucnost pro zpracování plastů.
Máme devět výrobních závodů v Evropě, Severní Americe a Asii, dceřiné společnosti a zastoupení ve více než 85 zemích a více než 6 500 zaměstnanců po celém světě.

Family Bakery je několikrát oceněná moderní rodinná cukrářská výrobna, kde se díky spojením dvou generací snoubí inovace s tradicí.

V roce 2016 jsme koupili usedlost v Polepech u Litoměřic, ve které jsme během následujícího roku vybudovali moderní cukrářskou výrobnu. V létě roku 2018 jsme přihlásili náš nápad rozjet cupcakový e-shop do soutěže začínajících podnikatelů a porotě se náš nápad natolik líbil, že nás ocenili třetím místem v Ústeckém kraji.

Přes rok jsme se věnovali vývoji obalů, testování trhu a rozvoji firmy. Naše úsilí pak bylo odměněno v létě roku 2019, kdy naše moderní rodinná cukrářská výrobna získala ocenění Regionální potravina a v zimě téhož roku se stala Firmou Roku Ústeckého kraje. Na jaře roku 2020 jsme pak konečně spustili první cupcakový e-shop v České republice.
About Post Author

js