KKK: Knižní klub 8. února

KKK: Knižní klub 8. února

Konečně je to tu opět! Příjemná společnost, inspirující knihy, lahodná káva, voňavé doutníky, dobré pití, překvapení a tentokrát i zážitkové pražení.

Co chtít víc? Možná bude i překvapení... 🙂

Díky přátelům z MOTMOT vyzkoušíme nový moderní prostor pro přátelské setkání, známé pod přezdívkami "Knižní klub", "Kuř-klub" nebo "KKK". 

Touto akcí pokračujeme v úspěšné tradici přátelských posezení s dobrou knihou, dobrým doutníkem a dobrým rumem. Můžete očekávat vše, na co jste zvyklí a možná i něco navíc...

Čeká vás příjemná společnost, oddychové i intelektuální diskuze, (nejen) brazilská káva, nikaragujské doutníky a překvapení.

Těšíme se i na kulturní rozměr večera. Jako obvykle při těchto příležitostech vítáme, pokud účastníci chtějí představit hodnotnou knihu či audioknihu.

Účastníky přednostně seznámíme s aktuálními novinkami a plánem odborných akcí a aktivit na rok 2023.

Organizační informace:
Kde:  MOTMOT Coffee Roasters, A1 Park Lelekovice (nový průmyslový park přímo u železniční zastávky "Česká", 20 min. pohodlně z centra Brna)
Čas: ostrý začátek od 18:00 hodin, na místě jste vítáni už od 17:00 hodin
Dress code: casual
Registrace: z organizačních důvodů prosíme o registraci na formuláři níže, děkujeme za pochopeníSpeciální poděkování bratrům Kleinovým a Hanincovým za organizační zajištění akce v nových výrobních a administrativních prostorách jejich firmy.Pražíme výběrovou kávu z celého světa, s láskou a radostí. Zakládáme si na osobním přístupu a kontaktu s lokálními farmáři a pěstiteli kávy. Právě to nám umožňuje dovážet, pražit a připravovast vysoce kvalitní výběrovou kávu s naším příběhem.

Těšíme se na vás!

About Post Author

js