Ukažme si firmy: exkurze PSG ...

Ukažme si firmy: exkurze PSG – 10. října

Po čase se vracíme k oblíbeným exkurzím a přátelským setkáním u našich absolventů. Něco se dozvíme, naučíme a zažijeme...

Setkáme se u Petra Suroviče a jeho kolegů ze skupiny PSG. Ukážeme si, jak se skupina posouvá i díky projektům ze studia MBA pro majitele a manažery a MBA 4.0.

Bude prostor i na přátelské posezení a popovídání.

 

Čeká vás příjemná společnost a inspirace.

Program:
 Představení a aktuální informace o PSG skupině
Ukázky vybraných projektů digitalizace a automatizace
Speciální téma - příklady digitalizace napříč různými obory - kokrétní příklady a trendy, byznysová návratnost
Diskuze

Následně přátelské posezení a popovídání

Organizační info:
Kde:  Napajedelská 1552, Otrokovice
Čas: na místě jste vítáni už od 15:30 hodin, začátek od 16:00 hodin,
Registrace: z organizačních důvodů prosíme o registraci na formuláři níže, děkujeme za pochopení
Dress code: casual


Mám zájem o účast

Náš příběh začíná v roce 1924, kdy „král obuvi“ Tomáš Baťa ve svém rostoucím impériu zakládá stavební oddělení, ze kterého naše firma později vznikla. Pro Baťu jsme zajišťovali výstavbu všech druhů staveb – od továrních budov přes obytné domky až po železnici.

Významný milník se udál v roce 1959, do kterého jsme poprvé vstoupili pod značkou PSG. Ve druhé polovině minulého století jsme se začali specializovat na bytovou, a především průmyslovou výstavbu. Kromě tuzemska jsme se orientovali i na zahraniční trhy, proto naše stavby můžete najít ve více než dvaceti zemích na čtyřech kontinentech – třeba i na Antarktidě, kde jsme postavili polární stanici.

V posledních letech hledáme nové příležitosti a výzvy především v Česku a na Slovensku a specializujeme se na stavbu průmyslových objektů a staveb občanské vybavenosti. V naší téměř stoleté historii nacházíme poučení, inspiraci, a především podněty pro další rozvoj. Již dlouhá léta jsme spolehlivým partnerem, na něhož se můžete s důvěrou obrátit vždy, když budete chtít realizovat velké i malé projekty.

About Post Author

js