SAMBA setkání Praha 27.11.

SAMBA setkání Praha 27.11.

Při příležitosti přípravy SAMBA aktivit na příští rok vás srdečně zveme na diskuzi o aktuálním odborném tématu a na neformální posezení, při kterém můžeme vydechnout od pracovních úkolů a shonu.

Odborná část od 16.00 hodin: Viliam Grácz (spoluzakladatel a ředitel Amper Market) s tématem Vývoj na energetickém trhu v ČR a co nás čeká. Čeká nás krátká prezentace a bohatá diskuze. Místo - zasedací místnost Advokátní kanceláře GÜRLICH & Co., Politických vězňů 19.

Neformální část od 18.00 hodin: posezení v restauraci U Staré Pošty, Opletalova 17.


Registrační formulářOrganizační informace k odborné části:
Kde: zasedací místnost Advokátní kanceláře GÜRLICH & Co., Politických vězňů 19
Čas: od 16:00 hodin

Organizační informace k neformální části:
Kde: U Staré Pošty, Opletalova 17, Praha
Restaurace se nachází přesně mezi Václavským náměstím a Wilsonovým nádražím. Jedná se o podnik s dlouholetou tradicí se zaměřením na českou a mezinárodní kuchyni, vyjímkou nejsou ani vepřové či zvěřinové hody. Nabízíme široké spektrum kvalitních piv, včetně tankového Pilsen Urquell. V letních měsících lze využít příjemné posezení na zahrádce ve vnitřní části budovy. Nebojte se navštívit tuto restauraci i se svými psími mazlíčky, jsou zde více než vítání.
Čas: od 18:00 hodin
Registrace: Prosíme o registraci na formuláři, mailem nebo na tel. +420 602 359 504. Pokud chcete někoho vzít s sebou, zkonzultujte to prosím předem. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.
Úhrada: Konzumaci si hradí účastníci individuálně.
Dress code: "Beer casual"

About Post Author

js