Digitální setkání v Brně ...

Digitální setkání v Brně 22. 2. 2019

Při příležitosti přípravy konference I4.0: Strategie digitalizace firmy a dalších letošních SAMBA aktivit vás srdečně zveme na neformální posezení, při kterém se můžeme setkat s některými spíkry a účastníky konference a také můžeme vydechnout od pracovních úkolů a shonu.

Očekávejte příjemnou společnost a oddychové i intelektuální diskuze u dobrého jídla a pití.

Akce se zúčastní mj. Filip Plevač a další hosté. Čekají nás informace nejen o konferenci a dalších plánovaných aktivitách, ale i bohatá diskuze. Účastníky přednostně seznámíme s aktuálními novinkami v SAMBA, ze kterých plyne řada zajímavých příležitostí.

Organizační informace:
Kde: Buffalo American Steakhouse, Křížkovského 416/22, Brno
Čas: od 19.00 hodin
Dress code: "beer casual"
Registrace: Prosíme o registraci na formuláři níže. Pokud chcete někoho vzít s sebou, konzultujte to prosím předem. Děkujeme za pochopení.

Registrační formulář:


Po kompletní rekonstrukci, která započala v roce 2016, má nyní restaurace Buffalo jedinečný design v americkém stylu. Interiéru dominuje otevřená kuchyně, ve které mohou naši hosté sledovat kuchařské dovednosti našich kuchařů, vedené šéfkuchařem Jaroslavem Kortišem. V naši nabídce najdete nabídku exotických steaků, včetně steaků z českých farem. Restaurace Buffalo vždy dbá na čerstvost a kvalitu veškerých surovin, ze kterých Vám naši kuchaři připraví pestrý talíř plný různých chutí, barev a ingrediencí.

Konzumaci si hradí účastníci individuálně.

About Post Author

js